ÜRÜNLERİMİZ

Basınçlı hava tesisatı, ana boru şebekesinin maliyeti (genelde) basınçlı hava sisteminin tesis (kuruluş) maliyetinin yüksek bir kısmını (oranını)
oluşturur. Boru çapını küçük seçmek yatırım maliyetini düşürür; ama sistemdeki basınç kaybı boru çapı küçüldükçe büyüdüğü için, basınçlı hava sisteminin işletme maliyeti yükselir. Sonuç olarak, başlangıçta boru çapını küçük seçerek yapılacak maliyet tasarrufu, kısa bir süre sonra, basınç kayıplarından ileri gelen işletme maliyeti artışının altında kalarak, anlamını yitirecektir.

Yeni ya da yeniden düzenlenen bir tesiste basınçlı hava tesisatının boru yerleşimi (buhar, su vs. boru şebekesi ve elektrik bağlantılarından daha) öncelikli olarak planlanmalıdır; aksi takdirde, ana boru şebekesinin diğer boru şebekeleri ve elektrik bağlantılarıyla çakışmaması için, dolambaçlı yapılması gerekir ki; bu da, basınç kayıplarının artmasına yol açar.

Ürünlerimiz 10 yıl garantisi sahip olduğu CE ve ISO sertifikaları sayesinde uluslararası standart da uygundur. Galvaniz malzemeye kıyasla %30 tasarruflu ve korozyon sıkıntısı yaşamadığı için hem filtre maliyetinde düşüş hem de makinalara gidecek parçacık riskini ortadan kaldırılması sağlanmış olacak

 

Ürün Adı :

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf